7fbd119a248e1abaa9bc95c8cec06ae9.jpg

Запрошуємо Вас до нашого консультативного

пункту для батьків, діти яких не відвідують ДНЗ.

Консультпункт працює першої середи кожного місяця

з 15 до 17 години. Поради у вихованні та навчанні Ваших дітей нададуть кваліфіковані спеціалісти.

Чекаємо на Вас!

Картинки по запросу патріотичне виховання в днз консультації для батьків

Похожее изображение

 

 

ЛИСТ

МУДРОЇ   ДИТИНИ   БАТЬКАМ

 1. Не розбещуйте мене. Я дуже добре знаю, що мені не треба мати все те, що я прошу. Я лише хочу Вас випробувати і спонукати бути батьками.

 2. Не будьте непослідовними: це мене збиває і дозволяє завжди, коли тільки можу,  виходити сухим з води. Хочу, щоб Ви навчилися бути для мене справжніми батьками.

 3. Не давайте обіцянок: Ви можете бути не в стані їх виконати. Це призведе до зменшення моєї довіри до Вас. Задовольняйтеся тим, щоб робити серйозні пропозиції.

 4. Не виправляйте мене у присутності інших. Я сприйму це набагато краще, якщо Ви поговорите зі мною спокійно віч-на-віч. Без моєї сестри, брата. Тільки Ви!

5. Не бурчіть безперестанку: якщо Ви це будете робити, я змушений буду захищатися, прикидаючись глухим.

 6. Не звертайте надто багато уваги на мої маленькі недуги. Я можу навчитися насолоджуватися поганим здоров’ям, якщо це зможе виправити Вашу неуважність.

 7. Не переймайтесь тим, що ми мало часу проводимо разом. Важливо, як ми його проводимо. Однак якби Ви поверталися деколи додому трохи раніше, Виб мене зробили щасливим.

 8. Не дозволяйте, щоб мої страхи викликали у Вас неспокій, бо Ви станете ще більш наляканими. Будьте для мене прикладом мужності. Дайте мені зрозуміти, що мужність – це чеснота.

 9. Не забувайте, що я не можу добре рости без великого розуміння і великого заохочення... Але ж я не мушу Вам про це говорити, правда?

10. Пам’ятайте, я вчуся більше із прикладів, ніж із зауважень.

Консультація  для батьків.

"Як підготувати дитину до дитячого садка"

Картинки по запросу адаптація до днз

Прихід у дитячий садок - перший серйозний етап соціального життя дитини. Досі вона спілкувалась тільки з членами родини, приятелями - сусідами або з тими, кого дорослі запрошували у дім. І от - багато незнайомих облич, нова обстановка... У дитячих садках працюють досвідчені, кваліфіковані вихователі, які зуміють ввести ваше маля в колектив, адаптувати його до нових умов. У принципі, якщо мати в силу обставин змушена буде залишити дитину на цілий день - великої біди не станеться. Проте краще, звичайно, поступове звикання. Поки дитина приглядається до нових товаришів, цікавиться новими іграшками, побудьте неподалік. Коли через півгодини або годину після приходу переконаєтеся, що дитина почувається спокійно, лагідно скажіть їй, що вам треба йти, що невдовзі ви прийдете по неї й заберете додому. Якщо навіть маля трохи поплаче без вас, вихователь зуміє утішити й забавити дитину. Спершу залиште її в садку на кілька годин, потім - на півдня. Невдовзі все ввійде в належний ритм. Різноманітні іграшки, можливість гратись з іншими дітьми швидко зацікавлюють малят, і вони звикають до садка. Найголовніше, щоб перші враження були позитивними. А для цього дамо батькам кілька практичних порад.

Розповідайте дитині якомога більше доброго про садок і активно привчайте її до самостійності. В колективі добре закріплюються навички самообслуговування, але закласти їх належить у сім'ї, як і навички гігієни.
Батьків часто турбує, як одягати дитину для дитсадка. Насамперед так, щоб їй було зручно. Одяг має бути міцним, не ускладнювати рухів дитини (під час бігу, стрибків, лазіння тощо) і таким, щоб малюк сам міг вільно роздягатись і одягатися. Привчіть дитину правильно застібати пальтечко, вміло поводитися зі "змійкою", одягати шапку, знімати і взувати черевики (хай взуття буде досить просте, аби дитині не доводилося вибиватися із сил, стягуючи його з ніг). Безумовно, матері простіше самій одягти і роздягти дитину, але варто бути терплячим - нехай учиться самостійності, дорослішає. Перетворіть цю "процедуру" на цікаву гру.

Дитина ще вдома повинна привчатись втішати або акуратно складати свій одяг, давати раду іграшкам, правильно поводитися з олівцем, клеєм, іншими предметами. Щоб полегшити перебіг адаптації, заздалегідь учіть малого науки спілкування з іншими: поясніть, що таке дружба, чому треба йти на поступки, рахуватися з чиїмись інтересами. У великих сім'ях взаємини між братами і сестрами допомагають малюку домовитись з іншими родинами щодо організації спільних ігор дітей.

Похожее изображение

Похожее изображение

Похожее изображение

 

6509a2ac195e7e5999507f71e0e83a57.jpg